Advies nodig?

0800-5405405

Bier und Weinfest bij de Westernboerderij

26 november - Bier und Weinfest! Het Oktoberfest in Munchen gemist? Kom dan naar ons voor dit Bier und Weinfest!

Bierfest
Bier und Weinfest bij de Westernboerderij

26 november - Bier und Weinfest !
Het Oktoberfest in Munchen gemist?

Welkom op de Wiesn van de Westernboerderij!
Frau Bavaria wacht op u en waakt over deze avond! Als het 1e houten bierfust is aangeslagen kan het feest beginnen; drinken, lachen, eten en dansen

De Westernboerderij

Een unieke en veelzijdige locatie, geheel in boeren / westernstijl, gezellig en sfeervol, gelegen in een natuurlijke bosrijke omgeving en toch maar 5 minuten van de A12 afslag Zevenaar en 15 minuten vanaf Arnhem.

Westernboederij De Baerle in Didam (Gelderland); een unieke locatie voor al uw uitstapjes met een recreatief of sportief programma voor jong en oud. Door onze grote slechtweer accommodatie kunnen wij 365 dagen per jaar activiteiten voor u organiseren.

Het arrangement:

U zit aan lange rijen tafels en deze zijn gereserveerd voor u. Wij schenken een Hollandse Maß bier of wijn in karaf.

Traditionele Beierse klederdracht is op z’n plaats, dus de bekende 'Lederhose' voor heren en 'Dirndl' voor de dames.
Voor de juiste stemming is er speciale muziek !

U kunt uitsluitend een tafel reserveren voor 8 personen, de prijs bedraagt 225 euro, inclusief 2 pullen bier of 2 karaffen wijn p.p. en een heerlijk half haantje met frietjes.

Zaal open om 19:15 uur. Om 19:30 wordt het eerste houtenfust aangeslagen door de Oberbürgermeister van de Baarleweg.
Reserveer tijdig vol = vol.

Dit arrangement is inclusief:

  • 2 pullen bier of 2 karaffen wijn
  • Heerlijk half haantje met frietjes

Prijs slechts € 225,00 per tafel voor maximaal 8 personen.

Tijdsduur van het arrangement:19:30 tot 23:30 uur.

Reserveren is verplicht! Vol = Vol.

Dit Bier und Weinfest vindt plaats op 26 november 2012

Kaart
Reviews

Er zijn geen reviews bij dit uitstapje

Toeristische informatie
Liemers

De Liemers is een streek in de Nederlandse provincie Gelderland en is een werkelijk prachtig gebied. Rivieren, bossen, grazige weiden, bochtige dijken. Het is ook een streek met een lange en voorname geschiedenis, zoals de dorpen en steden laten zien die behoren tot de gemeenten Bergh, Didam, Doesburg, Duiven, Rijnwaarden, Westervoort en Zevenaar.

Veelal wordt aangenomen dat het bosgbied Montferland de oostelijke grens is, en nog juist in de Achterhoek gelegen is. Gemakshalve wordt echter ook door sommigen de hele Liemers tot de Achterhoek gerekend. Autochtone inwoners van de Liemers zijn het veelal niet eens met deze redenatie en ondanks hun verbondenheid met de aangrenzende Achterhoek zullen ze mensen vlug corrigeren als deze hen Achterhoekers noemen en zeggen dat ze uit de Liemers komen. Eveneens stellen inwoners van de voormalige gemeente Bergh en ook Wehl veelal dat ze uit de Achterhoek komen, en niet uit de Liemers. Sociaal en cultureel gezien zijn er ook verschillen: de voormalige gemeenten Bergh en Wehl zijn immers voor een groot deel op Doetinchem gericht, terwijl Didam op Zevenaar (en in minder mate zelfs op Arnhem) gericht is. Bestuurlijk gezien maakt de gehele nieuwe gemeente Montferland wel weer deel uit van de regio Achterhoek.

Achterhoek

De Achterhoek is 1 van de groenste provincies van Nederland. Een heerlijke omgeving voor een lekker weekendje ontspannen. Een groot fiets- en wandelnetwerk. Van onze partners krijgt u routes op aanvraag. Gewoon even helemaal niets of gebruik maken van de vele toeristische highlights in deze regio. Laat u verrassen !

Montferland

Even lekker een dagje er tussen uit? Dan is het Montferland echt een aanrader! Kleine dorpjes die zich verschuilen achter de heuvels, bossen en akkerland zijn typisch Montferland. Ideaal voor kids zijn natuurlijk de bossen! Zo kunt u de Eltenberg bezoeken wat net over de grens tussen Elten en Stokkum ligt of u bezoekt de Hulzenberg met een hoogte van 84,6 meter zeker leuk om te beklimmen. Montferland heeft super veel te bieden dus!