Druk op ESC om af te sluiten

Schuttersbogenroute – 15 juli 2025

De Schuttersbogenroute in Didam viert dit jaar haar 30e editie – een mijlpaal die het rijke schutterserfgoed van de regio extra glans geeft. Al drie decennia lang vormen de versierde bogen in Didam een geliefd en herkenbaar onderdeel van de schutterscultuur. Wat ooit begon als een lokale viering is inmiddels uitgegroeid tot een evenement met nationale erkenning. Niet voor niets is de Schuttersbogenroute opgenomen in de Inventaris Immaterieel Erfgoed Nederland.

Een Route met Uitbreiding

Dit jubileumjaar belooft iets bijzonders: voor het eerst zijn ook de bogen van Schutterij De Eendracht uit Nieuw-Wehl opgenomen in de route. Een waardevolle uitbreiding die de verbondenheid tussen de dorpen onderstreept en het verhaal van de schuttersbogen verrijkt.

Praktische Informatie

De route is verkrijgbaar op het terras van Gasterij de Harmonie, Kerkstraat 2 te Didam, op de volgende momenten:

  • Zondag 13 juli van 10.00 tot 14.30 uur

  • Maandag 14 juli van 10.00 tot 12.00 uur

Let op: aan deze fietstocht is geen wedstrijdelement verbonden. De deelname is geheel op eigen risico en bedoeld voor jong en oud die willen genieten van cultuur, traditie en een mooie fietstocht.

Vier Mee

Maak een mooie tocht langs tientallen prachtig versierde bogen, ontdek verhalen van schutterijen en bewoners, en vier samen 30 jaar Didamse trots. De nieuwe flyer en brochure zijn nu beschikbaar – verspreid het woord en laat iedereen meegenieten van deze unieke viering van de schutterscultuur.

Contact & Meer Info

Voor vragen of meer informatie:
Stichting Bevordering Toerisme Didam
Tel: 06-83435825
Mail: schuttersbogenroutedidam@gmail.com
Website: www.schuttersbogenroutedidam.nl

St. Montferland Marketing